Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kingston High Endurance microSD Fiyatları

Kingston SDCE-128GB 128GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: teknomevo | 37 yorum

3.298,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3298.85
Kingston 128Gb Msd Endurance Sdce/128Gb

Satıcı: Netsiparis

3.050,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3050.80
Kingston 128Gb Msd Endurance Sdce/128Gb

Satıcı: Kraft Online

3.095,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3095.80
Kingston SDCE-128GB 128GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

3.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3114.00
Kingston SDCE-128GB 128GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

3.213,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3213.42
Kingston Sdce-128gb 128 GB MicroSDXC Endurance 95MB/s Okuma - 45MB/s Yazma C10 A1 Uhs-ı Hafıza Kartı 3.267,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3267.70
Kingston SDCE/128GB 128 GB 95-45 Mb/s Class 10 UHS-I A1 Endurance microSD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

3.311,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3311.50
Kingston SDCE-128GB 128GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

3.322,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 3322.60
Kingston High Endurance SDCE/128GB 128 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

3.344,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 3344.10
Kingston High Endurance SDCE/128GB 128 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

3.422,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 3422.55
Kingston High Endurance SDCE/128GB Class 10 UHS-I A1 128 GB Micro SD Kart

Satıcı: SMALLMAN

3.422,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 3422.55
Kingston SDCE/128GB 128 GB 95-45 Mb/s Class 10 UHS-I A1 Endurance microSD Hafıza Kartı

Satıcı: TEKNOMEDA

3.834,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 3834.31
Kingston Sdce-128Gb 128Gb Microsdxc Endurance 95R-45W C10 A1 Uhs-İ Card Only Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

3.863,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 3863.68

Kingston High Endurance microSD Fiyat Geçmişi

Kingston High Endurance microSD Ürün Ailesi

Kingston High Endurance microSD Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U1

Kingston High Endurance microSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kingston High Endurance microSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.