Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kingston High Endurance microSD Fiyatları

Kingston SDCE-64GB 64GB microSDXC Endurance 95R-30W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: Atn Elektronik | 129 yorum

1.623,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1623.61
Kingston High Endurance 64Gb Micro Sd 95Mb/S Uhs-I / Sdce/64Gb

Satıcı: Atn Elektronik

1.580,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1580.10
Kingston SDCE-64GB 64GB microSDXC Endurance 95R-30W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: ATN

1.614,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1614.05
Kingston High Endurance Sdce/64Gb Class 10 Uhs-I A1 64 Gb Micro Sd Kart

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

1.614,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 1614.10
Kingston High-Endurance 64GB microSD Hafıza Kartı SDCE/64GB 95MB/s - 30MB/s kadar Okuma Yazma Kameralar, Araç Kameraları için

Satıcı: WEBMARKT

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 1709
Kingston High Endurance SDCE/64GB 64 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: Atn

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1699.00
Kingston SDCE-64GB 64GB microSDXC Endurance 95R-30W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: Cosmony Teknoloji

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1899.00
Kingston High Endurance SDCE/64GB 64 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Satıcı: onmarktr

2.175,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 2175.82
Kingston SDCE/64GB 64 GB Endurance 95R/30W X10A1 UHS-I microSDCH Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

2.177,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2177.93
Kingston SDCE/64GB 64 GB Endurance 95R/30W X10A1 Uhs-I Microsdch Hafıza Kartı

Satıcı: Occusis

2.213,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2213.02
Kingston High-Endurance 64Gb Microsd Hafıza Kartı Sdce/64Gb 95Mb/S - 30Mb/S Kadar Okuma Yazma Kamera

Satıcı: Toy Fox

3.598,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 3598.99

Kingston High Endurance microSD Fiyat Geçmişi

Kingston High Endurance microSD Ürün Ailesi

Kingston High Endurance microSD Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U1

Kingston High Endurance microSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kingston High Endurance microSD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Kingston High Endurance microSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.