Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kingston High Endurance microSD Fiyatları

Kingston High Endurance SDCE/256GB Class 10 UHS-I A1 256 GB Micro SD Kart

Satıcı: netsiparis

4.710,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 4720.4
Kingston Sdce-256Gb 256Gb Microsdxc Endurance 95R-45W C10 A1 Uhs-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: NusratBilişim

4.660,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4660.80
Kingston Sdce/256Gb 256Gb Microsdxc Endurance 95R-45W C10 A1 Uhs-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

4.673,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4673.00
Kingston High Endurance Sdce/256gb 256 GB Class 10 Uhs-ı A1 Micro SD Kart 5.029,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5029.90
Kingston SDCE-256GB 256GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

5.069,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 5069.70
Kingston SDCE-256GB 256GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

5.104,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 5104.80
Kingston SDCE-256GB 256GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: SMALLMAN

5.156,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 5156.70
Kingston SDCE-256GB 256GB Microsdxc Endurance 95R-45W C10 A1 Uhs

Satıcı: netsiparis

5.194,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 5194.10
Kingston SDCE-256GB 256GB microSDXC Endurance 95R-45W C10 A1 UHS-I Card Only Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

5.504,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 5504.73
Kingston SDCE/256GB 256 GB 95-45MB/S Endurance C10 A1 Uhs-I Microsd Hafıza Kartı

Satıcı: Occusis

5.661,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 5661.00

Kingston High Endurance microSD Fiyat Geçmişi

Kingston High Endurance microSD Ürün Ailesi

Kingston High Endurance microSD Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U1

Kingston High Endurance microSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kingston High Endurance microSD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Kingston High Endurance microSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.