Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KARACASULU
429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 429.00 Lexar 64GB Professional 1066X UHS-I MicroSDXC Memory Card + SD Adaptör (Silver Series)Satıcı: FOTOÇARŞI | 104 yorum
405,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 405.00 Lexar 64gb 1066x Microsdxc Uhs-ı U3 V30 A2 C10 4k Uhd 160m Hafıza Kartı Sd Adaptör (SİLVER SERİES)Satıcı: FC ONLİNE
419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 419.00 Lexar 64gb 1066x Microsdxc Uhs-ı U3 V30 A2 C10 4k Uhd 160m Hafıza Kartı Sd Adaptör (SİLVER SERİES)Satıcı: KARACASULU
429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 429.00 LEXAR 64GB High-Performance 1066x microSDXC™ UHS-I, 160MB/s okuma 70MB/s yazma C10 A2 V30 U3 Hafıza Kartı 459,00 TL + 19,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 469 Lexar High Performance Silver Series 64 GB 1066X Hafıza Kartı (160MB/S-70MB/S) 459,00 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 469 Lexar 64Gb 1066X Microsdxc Uhs1 U3 Lms1066064G Hafıza KartıSatıcı: allTime
499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 499.99 Lexar 64Gb Professional 1066X Uhsı Micro Sd Hafiza Karti 501,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
8 501.27 Lexar 64 GB 1066x microSDXC UHS I up to 160MB s Okuma Hızı 70MB s Yazma Hızı C10 A2 V30 U3Satıcı: Lexar 64 GB 1066x microSDXC UHS I up to 160MB s Okuma Hızı 70MB s Yazma Hızı C10 A2 V30 U3
549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 559 Lexar Professional 1066x 64GB Micro SDXC UHS-I Kart SILVER Serisi, SD adaptörü içerir, 160MB/s'ye Kadar Okuma Hızı (LMS1066064G-BNAAG)Satıcı: Profotomarket
599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 599.00 Lexar 64GB MicroSDXC 1066x 160MB/s Hafıza KartıSatıcı: TRIPODFOTO
604,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 614.64 Lexar Lms1066064G-Bnang 64 GB MicroSDXC 1066x 160MB/s Hafıza KartıSatıcı: Tripodfoto
604,64 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 614.64 Lexar Professional 1066X LMS1066064G-BNANG 64 GB MicroSDXC UHS-I V30 U3 Hafıza Kartı + AdaptörSatıcı: tripodfoto
651,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
13 651.20