Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KARACASULU
2.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 2349.00 Lexar Professional 1066x UHS-I U3 V30 A2 512 GB microSDXC Hafıza Kartı + SD AdaptörSatıcı: n11
2.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 2399.00 LEXAR High-Performance 512GB 160MB/s Okuma 120MB/s Yazma MicroSD Kart 2.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2689 Lexar High Performance Silver Series 512 GB 1066X Hafıza Kartı (160MB/S-120MB/S) 2.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2689.00 Lexar 512 GB Professional 1066X Uhs-I U3 V30 A2 Microsdxc Hafıza Kartı + Sd AdaptörSatıcı: KARACASULU | 7 yorum
2.999,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2999.00 Lexar 512 Gb Professional 1066X Uhs-I U3 V30 A2 Microsdxc Hafiza Karti + Sd AdaptorSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
3.099,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3099.73 Lexar Professional 1066x UHS-I U3 V30 A2 512 GB microSDXC Hafıza Kartı + SD AdaptörSatıcı: gokkusagibilgisayar
3.273,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 3273.09