Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BİLİŞİMSE
1.006,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 1006.62 Lexar 256GB LEXAR NLMS1066256G-BNANG 1066X HIGH-PERFORMANCE MICROSDX UHS-I HAFIZA KARTISatıcı: BilişimSE
1.140,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 1140.38 256GB LEXAR 1066X HIGH-PERFORMANCE MICROSDX UHS-I HAFIZA KARTISatıcı: bızdeherseyvar
1.185,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1185.11 Lexar 256GB LEXAR NLMS1066256G-BNANG 1066X HIGH-PERFORMANCE MICROSDX UHS-I HAFIZA KARTISatıcı: bizdeherseyvarki
1.185,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1185.77 Lexar High Performance Silver Series 256 GB 1066X Hafıza Kartı (160MB/S-120MB/S) 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1199.00 256GB LEXAR NLMS1066256G-BNANG 1066X HIGH-PERFORMANCE MICROSDX UHS-I HAFIZA KARTISatıcı: Hızlı Stok
1.208,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1208.57 Lexar 256 GB MicroSDXC 1066X 160MB/s Hafıza KartıSatıcı: FOTO ÇARŞI
1.189,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1199 Lexar 256GB Professional 1066X UHS-I MicroSDXC Memory Card + SD Adaptör Silver SeriesSatıcı: 360Vizyon | 20 yorum
1.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 1220.00 Lexar 256GB High-Performance 1066x microSDSatıcı: SERKOM
1.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
9 1400 Lexar Professional 1066X LMS1066256G-BNANG 256 GB MicroSDXC UHS-I V30 U3 Hafıza Kartı + AdaptörSatıcı: micromart
1.395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 1395.00 Lexar 256GB High-Performance 1066x microSDSatıcı: Vipfiyat
1.395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 1395.00 Lexar 256GB High-Performance 1066x microSDXC UHS-I, up to 160MB/s read 120MB/s write C10 A2 V30 U3Satıcı: Profotomarket
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
12 1399.00