Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lexar Professional 64GB 1066x SDXC UHS-I Kart, up to 160MB/s read 70MB/s write C10 V30 U3, Standart Satıcı: ARAS FOTO
1.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 1439
Lexar Professional 64Gb 1066X 160Mb/S Sdxc Uhs-I C10 V30 (Lsd1066064G-Bnnng) Satıcı: fotozeynep
1.361,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 1361.80
Lexar 64GB SDXC Hafıza Kartı UHS-I C10 V30 4K 160MB/s Yüksek Hızlı Performans
Satıcı: fotozeynep | 39 yorum
1.538,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 1538.90
Lexar Professional 1066X LSD1066064G-BNNNG 64 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza Kartı Satıcı: sanger
2.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 2159.00
Lexar 64GB 1066X SD UhsI V30 160MB/S Hafıza Kartı Satıcı: Bikamera
2.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 2159.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ