Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hayat elektronik
705,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 705.99 Lexar 128Gb 1066X Sd Uhsı V30 160Mb/S Hafiza Karti 781,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 781.08 Lexar 128gb 1066x Sdxc Uhs-ı 4k Uhd V30 U3 C10 160mb/sn Hafiza Kart (silver Series)Satıcı: Trendyol
764,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 774 Lexar Professional 1066X LSD1066128G-BNNNG 128 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza KartıSatıcı: micromart
819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 819.00 Lexar 128GB 1066X SDXC UHS-I 4K UHD V30 U3 C10 160MB/sn Hafiza Kartı (Silver Series)Satıcı: Alltime Teknoloji | 20 yorum
848,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 848.99 Lexar 128GB Professional 1066x UHS-I SDXC HAFIZA KARTISatıcı: Vipfiyat
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 849.00 Lexar 128Gb 1066X Sdxc Uhs1 U3 Lsd1066128G-Bnnng Hafıza KartıSatıcı: allTime
868,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 868.99 Lexar Professional 1066X LSD1066128G-BNNNG 128 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza KartıSatıcı: Serkom
899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 899.00 Lexar 128gb 1066x Sdxc Uhs-ı 4k Uhd V30 U3 C10 160mb/sn Hafiza Kart (silver Series)Satıcı: Serkom
929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
9 929.00 Lexar 128GB Professional 1066x UHS-I SDXC HAFIZA KARTISatıcı: SERKOM
929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 929.00