Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 1489.00 Lexar Professional 1066X LSD1066256G-BNNNG 256 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza KartıSatıcı: n11
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 1399.00 Lexar Professional 1066X LSD1066256G-BNNNG 256 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza KartıSatıcı: tripodfoto
1.487,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 1487.00 Lexar Professional 1066X LSD1066256G-BNNNG 256 GB SDXC UHS-I V30 U3 Hafıza KartıSatıcı: micromart
1.487,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
4 1487.00 Lexar 256GB Professional 1066x-?LSD1066256G-BNNNGSatıcı: HAYAT ELEKTRONİK İSTANBUL
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1499.00 Lexar Professional Silver Series 256 GB 1066X SDXC Hafıza Kartı(160MB/S-120MB/S) 2.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2729.00