Lexar Professional 1667x SD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional 1667x SD Fiyatları

Lexar 256GB Professional 1667x SDXC HAFIZA KARTI

Satıcı: FOTOFİX

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5499.00
Lexar 256 GB 1667x 250MB/s Uhs-ıı V60 Sdxc Hafıza Kartı 6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 6250.00
Lexar 256GB Professional 1667x SDXC HAFIZA KARTI

Satıcı: Fotomalzeme

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6299.00
Lexar Professıonal 256 Gb 1667X Sdxc Hafıza Kartı (250Mb/S-90Mb/S)

Satıcı: fotozeynep

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 7009
Lexar 256 Gb 1667X U3 V60 4K Sd Hafıza Kartı (250 Mb/S)

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

7.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7372.00
Lexar 256GB 1667X Sdxc™ Uhs-Iı C10 V60 U3 Hafıza Kartı

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 7699.00
Lexar 256GB SDXC UHS-II Hafıza Kartı 250 MB/s Hız ile Profesyonel Kullanım için

Satıcı: Naxin | 17 yorum

7.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 7900.00
Lexar 256 Gb 1667x U3 V60 4k Sd Hafıza Kartı (250 Mb/s)

Satıcı: MAKRO FOTOĞRAF ELEKTRONİK MALZEMELERİ

8.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8180.00
Lexar Professional 1667X Sd Kart 256 Gb, Bellek Kartı Sdxc Uhs-Iı, 250 Mb/S'ye Kadar Okuma, Sınıf 10, U3, V60, Profesyonel Fotoğrafçılar, Kameramanlar Ve Meraklıları İçin Sd (Lsd256cb1667)

Satıcı: ylmzhome

18.326,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18326.50
Lexar Professional 1667X LSD256CBNA1667 256 GB SDXC UHS-II Hafıza Kartı

Satıcı: ernpazarlama

20.563,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 20563.95

Lexar Professional 1667x SD Fiyat Geçmişi

Lexar Professional 1667x SD Ürün Ailesi

Lexar Professional 1667x SD Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Lexar Professional 1667x SD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional 1667x SD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Lexar Professional 1667x SD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.