Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional 1667x SD Fiyatları

Lexar Professional 1667x SD Kart 64 GB, SDXC UHS-II Bellek Kartı, 250 MB/s'ye kadar Okuma, 120 MB/s'ye kadar Yazma, Sınıf 10, U3, V60, SD için Profesyonel Fotoğrafçı, Videografer (LSD64GCB1667)

Satıcı: fotozeynep

1.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 2008
Lexar Professional 64GB 250mb/s SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: Fotomalzeme

1.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1919.00
Lexar Professional 64GB 250mb/s SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: Hitechfoto

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1949.00
Lexar 64GB 1667X SD UhsI V60 160MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: FOTO ÇARŞI

1.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1986.00
Lexar 64GB 1667X SD UhsI V60 160MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: fotozeynep

1.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1992.00
Lexar Professional 1667x SD Kart 64 GB, SDXC UHS-II Bellek Kartı, 250 MB/s'ye kadar Okuma, 120 MB/s'ye kadar Yazma, Sınıf 10, U3, V60, SD için Profesyonel Fotoğrafçı, Videografer (LSD64GCB1667)

Satıcı: ARAS FOTO

1.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2008
Lexar 64Gb Professional 1667X Uhs-Iı Sdxc Hafıza Kartı

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1999.00
Lexar 64GB 1667X SDXC 4K V60 U3 C10 250MB/sn Hafiza Kart (Silver Series) LSD64GCB1667

Satıcı: ROLL FİLM | 128 yorum

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 2000.00
Lexar 64 GB 1667x 250MB/s Uhs-ıı V60 Sdxc Hafıza Kartı 2.187,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 2197
Lexar Professional 1667X LSD64GCBNA1667 64 GB SDXC UHS-II Hafıza Kartı

Satıcı: 24film

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2399.00
Lexar 64GB Professional 1667X Uhs-Iı Sdxc Hafıza Kartı

Satıcı: FOTOÇARŞI | 3 yorum

2.754,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 2754.52
Lexar Professional 1667X LSD64GCBNA1667 64 GB SDXC UHS-II Hafıza Kartı

Satıcı: sanger

2.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 2969.00

Lexar Professional 1667x SD Fiyat Geçmişi

Lexar Professional 1667x SD Ürün Ailesi

Lexar Professional 1667x SD Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Lexar Professional 1667x SD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional 1667x SD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Lexar Professional 1667x SD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.