Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lexar Professional 1667x SD Kart 128 GB, SDXC UHS-II Bellek Kartı, 250 MB/s'ye kadar Okuma, 120 MB/s'ye kadar Yazma, Sınıf 10, U3, V60, SD için Profesyonel Fotoğrafçı, Videografer (LSD128CB1667) Satıcı: fotozeynep
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 4009
Lexar Lsd128cb1667 128 GB 1667x 250MB/s Uhs-ıı V60 Sdxc Hafıza Kartı
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
2 3799.00
Lexar 128GB 1667x 250MB/s SD Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
3.879,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 3879.03
Lexar 128GB 1667X U3 V60 4K SD Hafıza Kartı 250 Mb/s
Satıcı: fotozeynep | 84 yorum
4.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 4199.00
Lexar Professional 128GB 250mb/s SDXC Hafıza Kartı Satıcı: Erenler Ticaret
17.785,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 17785.92
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ