Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lexar 128GB Professional 1800x SDXC UHS-II 4K UHD 270MB/sn U3 C10 V60 Hafiza Karti (Gold Series )
Satıcı: Hitechfoto | 58 yorum
4.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 4350.00
LEXAR PROF 128GB 1800X SDXC UHS-II 270MB/s read 180MB/s write C10 V60 U3 Satıcı: fotozeynep
4.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
2 4200
Lexar 128 GB Professional 1800x Sdxc Uhs-ıı 4K UHD 270MB/sn U3 C10 V60 Hafiza Karti (Gold Series )
4.325,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
54 dk önce
3 4325.00
Lexar Professional 128gb 1800x 280MB/s 4K V60 SD Hafıza Kartı
4.593,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
54 dk önce
4 4593.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ