Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional 1800x Gold Series SD (256 GB) Fiyatları

Lexar 256GB Gold Series UHS-II SDXC Hafıza Kartı 270MB/s Yüksek Hız Performansı ve Sınıf 10

Satıcı: Vipfiyat | 8 yorum

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 6490.00
Lexar Professional 256Gb 1800X 280Mb/S 4K V60 Sd Hafıza Kartı

Satıcı: VİPFİYAT

6.314,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6314.70
Lexar SD 256GB Profesyonel 1800x UHS-II SDXC Hafıza Kartı (GOLD Serisi)

Satıcı: FOTO ÇARŞI

6.589,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 6589.03
Lexar SD 256GB Profesyonel 1800x UHS-II SDXC Hafıza Kartı (GOLD Serisi)

Satıcı: Novafotograf

6.595,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 6595.03
Lexar Gold Series 1800x 256 GB SDXC Class 10 UHS-II Hafıza Kartı

Satıcı: micromart

6.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 6790.00
Lexar Gold Series 1800x 256 GB SDXC Class 10 UHS-II Hafıza Kartı

Satıcı: 24film

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 6799.00
LEXAR PROF 256GB 1800X SDXC UHS-II 270MB/s read 180MB/s write C10 V60 U3

Satıcı: Vipfiyat

6.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 6995
Lexar Gold Serisi Profesyonel 1800x 256GB UHS-II U3 SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: 24FILM

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 7000
Lexar 256gb 1800x V60 Uhs-ıı Sdxc Hafıza Kartı 7.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7593.00
Lexar 256GB LSD1800256G-BNNNG Sd Professional 1800X Sdxc Uhs-Iı Kart Up To 280MB/S Okuma 210MB/S Yazma Hafıza Kartı

Satıcı: ROLL FİLM

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 7800.00

Lexar Professional 1800x Gold Series SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional 1800x Gold Series SD Ürün Ailesi

Lexar Professional 1800x Gold Series SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Lexar Professional 1800x Gold Series SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional 1800x Gold Series SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.