Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar Professional 512GB 1800X 280MB/s 4K V60 SD Hafıza Kartı Satıcı: FOTO ÇARŞI
10.663,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 10663.03
Lexar Professional 512GB 1800X 280MB/s 4K V60 SD Hafıza Kartı Satıcı: ARAS FOTO
10.667,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 10667.09
Lexar 512GB UHS-II SDXC Hafıza Kartı 1800X 4K Video Desteği
Satıcı: Vizör Foto Elektronik Market | 1 yorum
11.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 11159.00
Lexar Professional Lsd1800512g 512 GB 1800x 280MB/s 4K V60 SD Hafıza Kartı
11.893,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
4 11893.00
Lexar 512GB Professıonal 1800X LSD1800512G-BNNNG Sdhc Hafıza Kartı
Satıcı: MELİENTE
16.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 16500.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ