Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar Professional 32gb 2000 x Sdhc Uhs-ıı C10 V90 U3 SD Hafıza Kartı
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 2999.00
Lexar 32GB Professional 2000x SDXC UHS-II U3(V90)
Satıcı: Fotoaksesuar | 2 yorum
3.763,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 3763.80
Lexar 32GB Professional 2000x SDXC UHS-II U3(V90) Satıcı: FOTO ÇARŞI
3.873,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 3873.03
Lexar 32GB Professional 2000x SDXC UHS-II U3(V90) Satıcı: fotozeynep
3.879,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 3879.03
Lexar 32GB Lexar® Professional 2000X Sdhc™ Uhs-Iı Cards, Up To 300MB/S Read 260MB/S Write C10 V90 U3
Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum
5.149,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 5149.93
Lexar 32GB Professional 2000x SDHC UHS-II cards, up to 300MB/s read 260MB/s write C10 V90 U3 Satıcı: FOTOÇARŞI
5.333,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
6 5343.49
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ