Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional 2000x SD (256 GB) Fiyatları

Lexar Professional 256gb 2000x 300 MB/s 8K V90 Sdxc Hafıza Kartı 13.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 13379.00
Lexar 256Gb 2000X Professional Sdxc Rdr Uıı Hafıza Kartı

Satıcı: Nova Fotoğraf

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14399.00
Lexar 256GB Lexar® Professional 2000x SDXC

Satıcı: Refleks Foto

14.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 14449.00
Lexar 256GB Lexar® Professional 2000x SDXC

Satıcı: ARAS FOTO

14.548,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 14548.06
Lexar 256GB Profesyonel 2000x SDXC Hafıza Kartı, UHS-II, C10, U3, V90, Full-HD ve 8K Video, 300MB/s'ye Kadar Okuma, DSLR, Sinema Kalitesinde Video Kameralar (LSD2000256G-BNNNU)

Satıcı: fotozeynep

14.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 14826
Lexar Professional 256Gb 2000X 300 Mb/S 8K V90 Sdxc Hafıza Kartı

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

15.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 15299.00
Lexar 256GB 2000x Professional SDXC RDR UII Hafıza Kartı

Satıcı: Fotofix | 3 yorum

15.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 15985.00
Lexar Professional 256GB 2000X 300MB/s 8K V90 SD Hafıza Kartı

Satıcı: TOPTAŞ FOTOĞRAFÇILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 16000
Lexar 256GB Lexar® Professional 2000x SDXC™ UHS-II cards, -

Satıcı: Fotomalzeme

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15999.00
Lexar Professional 2000 SDHC UHS-II Hafıza Kartı 256GB

Satıcı: fotozeynep

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 17509
Lexar Professional 256 GB 2000X 300 Mb/ S 8k V90 Sdxc Hafıza Kartı

Satıcı: koçlar grup ticaret

23.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 23335.00

Lexar Professional 2000x SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional 2000x SD Ürün Ailesi

Lexar Professional 2000x SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V90

Lexar Professional 2000x SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional 2000x SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.