Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional 2000x SD (128 GB) Fiyatları

Lexar 128GB 2000X 300mb/sn UHS-II SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: ARAS FOTO

7.661,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 7661.06
Lexar 128GB 2000X 300mb/sn UHS-II SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: fotozeynep

7.662,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 7662.03
Lexar Professional 128gb 300mb/s Sdxc Hafıza Kartı 7.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7986.00
Lexar Professional 128Gb 2000X Sdxc Uhs-Iı Sd Hafıza Kartı

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

8.107,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 8107.90
Lexar 128GB 2000X 300mb/sn UHS-II SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: 24FILM | 9 yorum

8.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 8190.00
Lexar 128Gb 2000X Professional Sdxc Uhs-Iı V90 300 Mb/S Hafıza Kartı

Satıcı: Fotofix

8.226,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 8226.00
Lexar Professional 2000x SD Kart 128 GB, SDXC UHS-II Hafıza Kartı, 300 MB/sn'ye Kadar Okuma, 260 MB/sn Yazma, Sınıf 10, U3, V90 SDXC Kart DSLR için, Full-HD Sinema Kalitesinde 8K Video Kameralar

Satıcı: ARAS FOTO

8.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 8408
Lexar 128Gb 2000X Professional Sdxc Uhs-1-300Mb/Sn. (Class 10) U3 Hafıza Kartı

Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum

10.509,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 10509.30
Lexar 128 GB Sdxc Uhs-ıı 2000x 300MB/s V90 U3 C10 4K Hafıza Kartı Lsd2000128g-bnnng 10.592,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10592.82

Lexar Professional 2000x SD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional 2000x SD Ürün Ailesi

Lexar Professional 2000x SD (128 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V90

Lexar Professional 2000x SD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional 2000x SD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Lexar Professional 2000x SD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.