Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Lexar Professional Silver Plus microSD (512 GB) Fiyatları

Lexar 512GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: Kontorland

5.347,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 5357.9
Lexar 512GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: 24FILM

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 5199.00
Lexar 512GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: ARAS FOTO

5.248,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 5248.67
Lexar 512 GB Profesyonel Silver Plus microSDXC Hafıza Kartı w/SD Adaptör, UHS-I, C10, U3, V30, Full-HD ve 4K Video, 205/150 MB/s'ye kadar Okuma/Yazma, Videografçılar, Oyuncular (LMSSIPL512G-BNANU)

Satıcı: fotozeynep

5.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5390
Lexar 512GB Silver Plus Micro SD Hafıza Kartı UHS-I 205MB 4K V30 Hız Sertifikalı

Satıcı: FOTOÇARŞI | 28 yorum

5.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 5690.00
Lexar Silver Plus 512 GB 205mb 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı 5.693,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 5693.00
Lexar Professional 512GB 205 MB/s Silver Plus MicroSD Hafıza Kartı

Satıcı: Nova Fotoğraf

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6399.00
Lexar Professional 512GB 205 MB/s Silver Plus MicroSD Hafıza Kartı

Satıcı: MAKRO FOTOĞRAF ELEKTRONİK MALZEMELERİ

9.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 9880.00
Lexar 512GB Yüksek Performanslı Silver Plus Microsdxc Uhs-I Up To 205MB/S Okuma 150MB/S Yazma Hafıza Kartı - Beyaz

Satıcı: MELİENTE

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 16500.00

Lexar Professional Silver Plus microSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Silver Plus microSD Ürün Ailesi

Lexar Professional Silver Plus microSD (512 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Lexar Professional Silver Plus microSD (512 GB) Özellikleri

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Gümüş

Lexar Professional Silver Plus microSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.