Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Lexar Professional Silver Plus microSD (128 GB) Fiyatları

Lexar Professional 128GB 205 MB/s Silver Plus Mikro SD Hafıza Kartı UHS-I Dayanıklı Tasarım

Satıcı: Vizör Foto Elektronik Market | 103 yorum

1.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 1997.00
Lexar 128GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: Refleks Foto

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1899.00
Lexar 128GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: fotozeynep

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1949.00
Lexar Professional 128GB 205 MB/s Silver Plus Mikro SD Hafıza Kartı UHS-I Dayanıklı Tasarım

Satıcı: TOPTAŞ FOTOĞRAFÇILIK | 103 yorum

1.998,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 1998.07
Lexar 128gb Silver Plus 205mb 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı 1.992,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2002
Lexar 128Gb Silver Plus 205Mb 4K V30 Uhsı Micro Sd Hafıza Kartı

Satıcı: VİPFİYAT

2.138,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2138.10
Lexar 128 GB Silver Plus 205mb 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı 2.091,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 2101.95
Lexar 128 GB Silver Plus 205 MB/s 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: 24film | 27 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2199.00
Lexar 128 GB Profesyonel Gümüş Artı Mikro SD Kart, UHS-I, C10, U3, V30, Full HD ve 4K, 205/150 MB/s'ye kadar microSDXC Hafıza Kartı, Videografçılar, Oyuncular için (LMSSIPL128G-BNANU)

Satıcı: fotozeynep

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 2259
Lexar 128GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: Vipfiyat

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2299.00
Lexar 128 GB Silver Plus 205 MB/s 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: micromart

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 2299.00
Lexar 128Gb 205 Mb/S Silver Plus Microsd Uhs-I V30 Hafıza Kartı "Resmi Distribütör Garantili"

Satıcı: Nova Fotoğraf

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2599.00
Lexar LMSSIPL128G-BNANG 128 GB SDXC 205-150Mb/s UHS-I C10 A2 V30 U3 microSD Kart

Satıcı: MEDIAMARKT

5.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 5831.00

Lexar Professional Silver Plus microSD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Silver Plus microSD Ürün Ailesi

Lexar Professional Silver Plus microSD (128 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Lexar Professional Silver Plus microSD (128 GB) Özellikleri

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Gümüş

Lexar Professional Silver Plus microSD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.