Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Lexar Professional Silver Plus microSD (64 GB) Fiyatları

Lexar Professional 64GB 205 MB/s Silver Plus Mikro SD Hafıza Kartı

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri | 16 yorum

1.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1179.00
Lexar 64Gb Silver Plus 205Mb 4K V30 Uhsı Micro Sd Hafıza Kartı

Satıcı: VİPFİYAT

1.115,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1115.10
Lexar 64GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: FOTO ÇARŞI

1.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1133.00
Lexar 64GB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: Refleks Foto

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1139.00
Lexar Professional 64GB 205 MB/s Silver Plus Mikro SD Hafıza Kartı

Satıcı: FOTOÇARŞI | 16 yorum

1.185,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 1185.01
Lexar 64 GB Silver Plus 205 MB/s 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: micromart

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1200.00
Lexar 64gb Silver Plus 205mb 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı 1.193,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 1203
Lexar 64 GB Silver Plus 205 MB/s 4K V30 Uhsı Micro SD Hafıza Kartı

Satıcı: 24film

1.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1275.00
Lexar 64gb Lexar Lmssipl064g-bnang High-performance Silver Plus Microsdxc Uhs-i Up To 205mb/s Read 100mb/

Satıcı: Fotomalzeme

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1395.00
Lexar 64gb Lexar Lmssipl064g-bnang High-performance Silver Plus Microsdxc Uhs-i Up To 205mb/s Read 100mb/

Satıcı: Fotofix

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1399.00
Lexar 64Gb Lmssıpl064g-Bnang Mıcrosd Hıgh-Performance Sılver Plus Mıcrosdxc Uhs-I Up To 205Mb/S Read 100Mb/S Wrıte C10 A2 V30 U3

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.469,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1469.90
Lexar Lmssıpl064g-bnang 64 GB High-Performance Silver Plus Microsdxc Uhs-ı Up To 205mb/s Read 100mb/s Write C10 A2 V30 1.911,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 1921
Lexar LMSSIPL064G-BNANG 64 GB SDXC 205-100Mb/s UHS-I C10 A2 V30 U3 microSD Kart

Satıcı: MEDIAMARKT

3.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 3038.00
Lexar 64Gb Yüksek Performanslı Silver Plus microSDXC Uhs-I up to 205MB/s Okuma 100MB/s Yazma Hafıza Kartı 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 3099.00

Lexar Professional Silver Plus microSD (64 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Silver Plus microSD Ürün Ailesi

Lexar Professional Silver Plus microSD (64 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Lexar Professional Silver Plus microSD (64 GB) Özellikleri

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Gümüş

Lexar Professional Silver Plus microSD (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.