Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar 1TB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI SD Hafıza Kartı Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK
11.396,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 11396.53
Lexar 1TB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI SD Hafıza Kartı Satıcı: fotozeynep
11.445,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 11445.03
Lexar 1tb Silver Plus 205MB 4K V30 Uhsı Sd Hafıza Kartı
Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 11799.00
Lexar 1 Tb LSDSIPL001T-BNNNG Sd Professional Silver Plus Sdxc Uhs-I Kart Up To 205MB/S Okuma 150MB/S Yazma Hafıza Kartı
Satıcı: fotozeynep
13.086,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 13086.70
Lexar 1TB Silver Plus 205mb 4K V30 UHSI SD Hafıza Kartı Satıcı: TOPTAŞ FOTOĞRAFÇILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
13.396,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
5 13406
1 TB
11.396,53 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ