Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional Silver Plus SD (256 GB) Fiyatları

Lexar 256GB Lexar LSDSIPL256G-BNNNG Professıonal Sılver Plus Sdxc Uhs-I Cards Up To 205MB/S Read 150MB/S Wrıte C10 V30 U3 - yok

Satıcı: atlasbilgisayarnet | 10 yorum

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 3880.00
Lexar Professional 256GB 205 MB/s Silver Plus SD Hafıza Kartı

Satıcı: Refleks Foto

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3999.00
Lexar Professional Silver Plus Sabit Disk - Marka: Lexar - EAN: 0843367134144

Satıcı: Bilisim Kutusu

4.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 4050
Lexar Professional 256GB 205 MB/s Silver Plus SD Hafıza Kartı

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

4.064,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 4064.30
Lexar 256Gb Silver Plus Sd Uhsı V30 U3 205Mb/S Hafıza Kartı

Satıcı: VİPFİYAT

4.239,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4239.90
Lexar 256Gb Lsdsıpl256g-Bnnng Professıonal Sılver Plus Sdxc Uhs-I Cards Up To 205Mb/S Read 150Mb/S Wrıte C10 V30 U3

Satıcı: Fotofix

4.287,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4287.00
Lexar 256 GB Lexar Lsdsıpl256g-bnnng Professional Silver Plus Sdxc Uhs-ı Cards Up To 205mb/s Read 150mb/s Wrıte C10 V30 U3 4.293,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 4293.00
Lexar 256gb Professional Silver Plus Sdxc Uhsı Cards Up To 205mb/s Read 150mb/s Write C10 V30 U3 4.463,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4463.00
Lexar 256 GB Silver Plus SD UHSI V30 U3 205MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: micromart

4.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 4559.00
Lexar 256 GB Silver Plus SD UHSI V30 U3 205MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: 24film

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 4599.00

Lexar Professional Silver Plus SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Silver Plus SD Ürün Ailesi

Lexar Professional Silver Plus SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Lexar Professional Silver Plus SD (256 GB) Özellikleri

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 2 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional Silver Plus SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.