Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Lexar Professional Silver Plus SD (128 GB) Fiyatları

Lexar 128GB Silver Plus Sd Uhsı V30 U3 205MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: FOTOÇARŞI | 22 yorum

2.187,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 2187.41
Lexar 128GB Silver Plus SD UhsI V30 U3 205MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: Refleks Foto

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 1999.00
Lexar 128GB Silver Plus SD UhsI V30 U3 205MB/S Hafıza Kartı

Satıcı: FOTO ÇARŞI

2.046,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2046.54
Lexar 128 GB Silver Plus SD Uhsı V30 U3 205 MB/s Hafıza Kartı

Satıcı: 24film

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2199.00
Lexar 128 GB Silver Plus SD Uhsı V30 U3 205 MB/s Hafıza Kartı

Satıcı: micromart

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2249.00
Lexar Professional 128GB 205 MB/s Silver Plus SD Hafıza Kartı

Satıcı: tripodfoto

2.263,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 2273.75
Lexar Professional 128GB 205 MB/s Silver Plus SD Hafıza Kartı

Satıcı: Vipfiyat

2.263,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 2273.75
Lexar 128gb Silver Plus SD UhsI V30 U3 205mb/s Hafıza Kartı 2.265,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2275.97
Lexar 128GB LEXAR LSDSIPL128G-BNNNG PROFESSIONAL SILVER PLUS SDXC UHS-I CARDS UP TO 205MB/S READ 150MB/S W

Satıcı: Hitechfoto

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2399.00
Lexar 128GB LEXAR LSDSIPL128G-BNNNG PROFESSIONAL SILVER PLUS SDXC UHS-I CARDS UP TO 205MB/S READ 150MB/S W

Satıcı: Fotomalzeme

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3450.00

Lexar Professional Silver Plus SD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Silver Plus SD Ürün Ailesi

Lexar Professional Silver Plus SD (128 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Lexar Professional Silver Plus SD (128 GB) Özellikleri

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Ağırlık 2 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Lexar Professional Silver Plus SD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.