Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Creator 256GB SDSDXEP-256G-GNCIS 280MB/S Uhs-Iı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
Satıcı: FOTOÇARŞI
6.386,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 6386.11
SanDisk Creator 256GB SDSDXEP-256G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: FOTO ÇARŞI
7.096,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 7096.66
Sandisk Creator 256gb Sdsdxep-256g-gncıs 280MB/s Uhs-ıı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
8.504,08 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
3 8504.08
SanDisk Creator 256GB SDSDXEP-256G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: Hayyam Foto Teknik
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 9999.00
Sandisk 256Gb Creator Serisi Uhs-Iı Sdxc Hafıza Kartı "Resmi Distribütör Garantili"
Satıcı: Nova Fotoğraf
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 10499.00
SanDisk Creator 256GB SDSDXEP-256G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: Nova Fotoğraf
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 10999.00
SanDisk Creator SDSDXEP-256G-GNCIS 256 GB UHS-II SDXC UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: herigo
12.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 12799.00
SanDisk Creator SDSDXEP-256G-GNCIS 256 GB UHS-II SDXC UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: sanger
12.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 12799.00
Sandisk Creator 256Gb Sdsdxep-256G-Gncıs 280Mb/S Uhs-Iı Sdxc 6K-4K Uhd V60 Hafıza Kartı
Satıcı: ylmzhome
16.936,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
9 16936.20
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ