Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Creator 512GB SDSDXEP-512G-GNCIS 280MB/S Uhs-Iı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
Satıcı: Tripod Foto
11.679,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 11679.40
SanDisk Creator 512GB SDSDXEP-512G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: FOTO ÇARŞI
11.803,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 11803.75
SanDisk Creator 512GB SDSDXEP-512G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: Ak Elektronik
11.809,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 11809.75
SanDisk Creator SD-UHS-II hafıza kartı 512 GB (DSLR ve aynasız kameralar, 6K video, V60, UHS-II, 280 MB/s okuma, RescuePRO Deluxe, Adobe Creative Cloud) Satıcı: tripodfoto
12.800,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 12810.34
Sandisk Creator Sdsdxep-512g-gncıs 512 GB 280 MB/s Uhs-ıı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
13.852,38 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 13852.38
SanDisk Creator 512GB 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: FOTO ÇARŞI TEKNOLOJİK ÜRÜNLER
16.570,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 16570.57
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ