Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SanDisk Creator SD-UHS-II hafıza kartı 128 GB (DSLR ve aynasız kameralar, 6K video, V60, UHS-II, 280 MB/s okuma, RescuePRO Deluxe, Adobe Creative Cloud) Satıcı: ARAS FOTO
4.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 4059
Sandisk Creator 128GB SDSDXEP-128G-GNCIS 280MB/S Uhs-Iı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri
5.393,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 5393.07
SanDisk Creator 128GB SDSDXEP-128G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: ARAS FOTO
5.430,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 5430.06
SanDisk Creator 128GB SDSDXEP-128G-GNCIS 280MB/s UHS-II SDXC 6K-4K UHD V60 Hafıza Kartı Satıcı: Novafotograf
5.431,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 5431.03
Sandisk 128Gb Creator Serisi Uhs-Iı Sdxc Hafıza Kartı Kartı "Resmi Distribütör Garantili"
Satıcı: Nova Fotoğraf
5.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 5599.00
Sandisk Creator 128gb Sdsdxep-128g-gncıs 280MB/s Uhs-ıı Sdxc 6k-4k UHD V60 Hafıza Kartı
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
6 6099.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ