Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.880,85 TL + 96,40 TL Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 2890.85 Sponsorlu Sandisk Extreme Pro SDCFE-064G-GN4NN 64 GB CF Express Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 3699.00 SanDisk Extreme PRO CFexpress 64GB SDCFE-064G-GN4NN 1500MB/s Type B XQD 4K Hafıza KartıSatıcı: Gpnteknoloji
3.685,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3685.60 Sandisk Extreme Pro Cfexpress 64Gb Sdcfe-064G-Gn4nn 1500Mb/S Type B Xqd 4K Hafiza KartiSatıcı: GpnTeknoloji
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3699.00 SanDisk Extreme Pro 64 GB 1500 MB/s SDCFE-064G-GN4NN CFexpress SD KartSatıcı: GpnTeknoloji
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3699.00 SanDisk Extreme Pro 64 GB 1500 MB/s SDCFE-064G-GN4NN CFexpress Kart 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 3709 SanDisk Extreme PRO CFexpress 64GB SDCFE-064G-GN4NN 1500MB/s Type B XQD 4K Hafıza KartıSatıcı: GPN TEKNOLOJİ
3.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
7 3829.00 Sandisk Extreme Pro 64 Gb Sdcfe-064G-Gn4Nn 1500Mb/S 4K Hafıza Kartı SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 3899.00 Sandısk 64 Gb Cfexpress Kart Ext Pro Sdcfe-064G-Gn4nn 4.799,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 4799.21