Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Tripod Foto
12.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 12909 SanDisk Extreme Pro CFexpress hafıza kartı Tip B 512 GB (1.700 MB/s okuma, 1.400 MB/s yazma, RescuePRO Deluxe, sorunsuz RAW videolar, 4K, XQD uyumluluğu)Satıcı: tripodfoto
13.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 13199.00 SanDisk Extreme PRO CFexpress 512GB 1700MB/s Type B XQD 4K Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 13999.00 Sandisk Extreme Pro CFexpress 512 GB Sdcfe-512G-Gn4Nn 1700 MB/s Type B XQD 4K Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 13999.00 Sandisk SDCFE-512G-GN4NN 512 GB Extreme Pro 1700/1400 Cfexpress Compact Flash KartSatıcı: GpnTeknoloji
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 14299.00 SanDisk Extreme Pro 512 GB 1700 MB/s SDCFE-512G-GN4NN CFexpress Kart 14.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
6 14509 Sandisk Extreme Pro Cfexpress 512Gb Sdcfe-512G-Gn4nn 1700Mb/S Type B Xqd 4K Hafiza Karti 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14999.00 Sandısk 512 Gb Cfexpress Kart Ext Pro Sdcfe-512G-Gn4nn 1700/1400 Mb/S 21.692,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21692.83 Sandisk SDCFE-512G-GN4NN 512 GB Extreme Pro 1700/1400 Cfexpress Compact Flash KartSatıcı: Pcsepeti
27.050,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 27050.93