Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
5.673,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5673.00 SanDisk Extreme Pro CFexpress hafıza kartı Tip B 256 GB (1.700 MB/s okuma, 1.200 MB/s yazma, RescuePRO Deluxe, sorunsuz RAW videolar, 4K, XQD uyumluluğu)Satıcı: Amazon.com.tr
7.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 7099.00 Sandisk Extreme Pro SDCFE-256G-GN4NN 256 GB CF Express Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 7399.00 Sandisk Extreme Pro Cfexpress 256Gb Sdcfe-256G-Gn4nn 1700Mb/S Type B Xqd 4K Hafiza Karti 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7499.00 Sandisk Sdcfe-256G-Gn4Nn 256 GB Extreme Pro CFexpress 1700Mb/S Type-B Hafıza KartıSatıcı: GpnTeknoloji
7.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 7799.00 Sandisk 256Gb Sdcfe-256G-Gn4Nn 1700Mb/S Type B Xqd 4K Hafıza Kartı SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
7.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 7799.00 SanDisk Extreme Pro 256 GB 1700 MB/s SDCFE-256G-GN4NN CFexpress Kart 9.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 9109 Sandisk Extreme Pro SDCFE-256G-GN4NN 256 GB CF Express Hafıza KartıSatıcı: tripodfoto
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 12999.00