Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Sandisk Ultra SD (64 GB) Fiyatları

Sandisk Ultra 64gb SDXC100MB/s Sdsdunr064ggn3ın Hafıza Kartı 719,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 729
SanDisk Ultra SDXC Memory Card 64GB

Satıcı: Vipfiyat | 354 yorum

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 989.00
SanDisk Ultra 64gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-064g-gn3ın SD KART (MİKRO DEĞİL)

Satıcı: GpnTeknoloji

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 989.00
Sandisk Ultra 64Gb 100Mb/S Sdxc Class 10 Uhs-I Hafıza Kartı Sdsdunr-064G-Gn3ın

Satıcı: GpnTeknoloji

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 989.00
SanDisk Ultra 64gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-064g-gn3ın SD KART (MİKRO DEĞİL)

Satıcı: YAVUZ FOTOGRAFCILIK NEVIN BILIR

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 999.00
Sandisk Ultra 64Gb 100Mb/S Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-064G-Gn3ın

Satıcı: nepalbilişim

1.009,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1009.90
SanDisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN Class 10 UHS-I U1 64 GB Hafıza Kartı 979,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 989
SanDisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN Class 10 UHS-I U1 64 GB Hafıza Kartı 979,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 989
SanDisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN Class 10 UHS-I U1 64 GB Hafıza Kartı

Satıcı: Hayyam Foto Teknik

1.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1029.00
SanDisk Ultra 64GB SDXC Memory Card 100MB/s

Satıcı: Nepal Bilişim

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1059
SanDisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN Class 10 UHS-I U1 64 GB Hafıza Kartı

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1049.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN 64 GB SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı

Satıcı: nepalbilisim

1.153,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1153.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN 64 GB SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı

Satıcı: GpnTeknoloji

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 1169.00
Sandisk SDSDUNR-064G-GN3IN 64 GB 100Mb/s HC-I Ultra C10 SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

1.247,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 1247.20
Sandısk 64GB Ultra SDSDUNR-064G-GN3IN Sdhc Hafıza Kartı

Satıcı: Social Media Shop

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 1249.00
64GB SANDISK ULTRA SDXC 100MB/S SDSDUNR-064G-GN3IN

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

1.605,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 1605.85

Sandisk Ultra SD (64 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra SD Ürün Ailesi

Sandisk Ultra SD (64 GB) Temel Özellikleri

SD

Sandisk Ultra SD (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra SD (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.