Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Sandisk Ultra SD (256 GB) Fiyatları

SanDisk Ultra SDSDUNR-256G-GN3IN Class 10 UHS-I U1 256 GB Hafıza Kartı

Satıcı: Amazon.com.tr

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 sn önce

1 2209
SanDisk Ultra 256GB 100MB/s SDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı SDSDUNR-256G-GN3IN

Satıcı: Fakotek Teknoloji

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2049.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-256G-GN3IN 256 GB 100 MB/S SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: BilgiRize

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2199.00
Sandisk Ultra Sdsdunr256ggn3ın 256gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı 2.219,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2229
SanDisk Ultra 256gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-256g-gn3ın

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2349.00
Sandisk Ultra 256GB 100MB/S Sdxc Hafıza Kartı SDSDUNR-256G-GN3IN

Satıcı: Fakotek Teknoloji | 37 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2399.00
SanDisk Ultra 256gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-256g-gn3ın

Satıcı: Fakotek Teknoloji

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2399.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-256G-GN3IN 256 GB 100 MB/S SDXC Hafıza Kartı

Satıcı: fakotekteknoloji

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2399.00
Sandisk Ultra 256GB 100MB/S Sdxc Hafıza Kartı SDSDUNR-256G-GN3IN

Satıcı: Hepsiburada | 37 yorum

2.538,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2538.90
Sandisk 256Gb 100Mb/S Ultra Sdxc C10 Full Hd Hafıza Kartı Sdsdunr-256G-Gn3ın

Satıcı: hız market

3.228,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3228.90
Sandisk Ultra Sdsdunr-256G-Gn3In Class 10 Uhs-I U1 256 Gb Hafıza Kartı

Satıcı: Toy Fox

4.598,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 4598.99

Sandisk Ultra SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra SD Ürün Ailesi

Sandisk Ultra SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD

Sandisk Ultra SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra SD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Sandisk Ultra SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.