Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Sandisk Ultra SD (128 GB) Fiyatları

SanDisk Ultra 128GB SDXC Hafıza Kartı 100 MB/s Hız ve Uyumlu Sertifikalar ile Ultra Performans

Satıcı: Hepsiburada | 156 yorum

1.207,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1207.07
SanDisk Ultra 128 GB 100 MB/s SDXC UHS-I C10 SDSDUNR-128G-GN3IN Hafıza Kartı

Satıcı: Fotomalzeme

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 1249.00
SanDisk Ultra 128 GB 100 MB/s SDXC UHS-I C10 SDSDUNR-128G-GN3IN Hafıza Kartı

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 1250.00
SanDisk Ultra 128GB SDXC Hafıza Kartı 100 MB/s Hız ve Uyumlu Sertifikalar ile Ultra Performans

Satıcı: GpnTeknoloji | 156 yorum

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 1449.00
SanDisk Ultra 128gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-128g-gn3ın

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1449.00
SanDisk Ultra 128gb 100mb/s Sdxc Hafıza Kartı Sdsdunr-128g-gn3ın

Satıcı: GpnTeknoloji

1.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1449.00
Sandisk Ultra 128Gb Sdxc 100Mb/S Hafıza Kartı-Sdsdunr-128G-Gn3ın

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

1.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1529.00
Sandisk SDSDUNR-128G-GN3IN 128 GB 100Mb/s HC-I Ultra C10 SD Hafıza Kartı

Satıcı: Nepal Bilişim

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1549.00
Sandisk Ultra 128Gb 100Mb/S Sdxc Hafıza Kartı (Sdsdunr-128G-Gn3ın)

Satıcı: GpnTeknoloji

1.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1579.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-128G-GN3IN 128 GB SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı

Satıcı: powerteknolji

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1590.00
Sandisk Ultra SDSDUNR-128G-GN3IN 128 GB SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı

Satıcı: nepalbilisim

1.641,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1641.94
Sandisk Ultra 128gb Sdxc 100MB/s Sdsdunr 128g Gn3ın Hafıza Kartı 1.623,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 1633
Sandisk SDSDUNR-128G-GN3IN 128 GB 100Mb/s HC-I Ultra C10 SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

1.746,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 1746.20

Sandisk Ultra SD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra SD Ürün Ailesi

Sandisk Ultra SD (128 GB) Temel Özellikleri

SD

Sandisk Ultra SD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Ultra SD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.