Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Freshlife Tekstil Yüzey Belbantlı Large Hasta Bezi 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.540,00 TL

(12,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1540.00
Freshlife Belbantlı Large Hasta Bezi 120 Adet Tekstil

Satıcı: Neomed Market

1.540,00 TL

(12,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1540.00
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Bağlamalı Large-Büyük Boy 120 Adet (30 x 4 Adet)

Satıcı: Neomed Market

1.540,00 TL

(12,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1540.00
4'Lü Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: ECOTURCA AGRO

1.547,90 TL

(12,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1547.90
Freshlife Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi Large Büyük Boy 120 Adet 30X4 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.574,40 TL

(13,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1574.40
Freshlife Large 120 Adet Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.574,40 TL

(13,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1574.40
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi L-Large Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.574,40 TL

(13,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1574.40
Freshlife 4'lü Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30x4 120 Adet L

Satıcı: indirgetir

1.627,00 TL

(13,56 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1627.00
Freshlife Hasta Bezi 120 Adet Large

Satıcı: MİHRAMED

1.777,50 TL

(14,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1777.50
Freshlife Hasta Bezi 120 Adet Large

Satıcı: Sağlık Medikal

1.805,00 TL

(15,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1805.00
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Bağlamalı Large-Büyük Boy 120 Adet 30 4 Adet Tek Ebat

Satıcı: BEYAZMEDİKAL

2.030,00 TL

(16,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2030.00
Freshlife Hasta Bezi Belden Bağlamalı 120 Adet Large

Satıcı: MEDİCALBANK

2.064,00 TL

(17,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2064.00
4'lü Freshlife Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30x4 (120 Adet)

Satıcı: PUREBABY

2.075,00 TL

(17,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 2085
Freshlife Hasta Bezi Belden Bağlamalı 120 Adet Large

Satıcı: Sağlık Store

2.160,00 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2160.00
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Bağlamalı Large-Büyük Boy 120 Adet (30*4 Adet)

Satıcı: Sağlık Store

2.160,00 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2160.00
Freshlife 4'Lü Large Yetişkin Hasta Bezi 30X4 (120 Adet)

Satıcı: Sağlık Store

2.160,00 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2160.00
Freshlife Belbantlı Large Hasta Bezi 120 Adet Tekstil

Satıcı: Sağlık Store

2.160,00 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 2160.00
Freshlife 4'lü Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30x4 120 Adet L

Satıcı: LaborMedikal

2.248,40 TL

(18,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 2248.40
FreshLife Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı L - Large - Büyük 120 Adet (4PK*30)

Satıcı: Mandaş Group

2.579,56 TL

(21,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

19 2579.56

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Ürün Ailesi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.