Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Fiyatları

Freshlife 2'Li Large Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: indirgetir

810,24 TL

(13,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 810.24
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: PureBaby

812,50 TL

(13,54 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 812.50
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Bağlamalı Large-Büyük Boy 60 Adet (30 x 2 Adet)

Satıcı: Neomed Market

816,00 TL

(13,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 816.00
FreshLife Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı L - Large - Büyük 60 Adet (2PK*30)

Satıcı: Neomed Market

816,00 TL

(13,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 816.00
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: Neomed

852,72 TL

(14,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 852.72
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: mxmedinex-ltd-sti

875,00 TL

(14,58 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 875.00
Freshlife Belbantlı Large Büyük Boy Hasta Bezi 60 Adet 2x30 Paket L

Satıcı: NMGRUP

877,80 TL

(14,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 877.80
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: nmgrup

880,00 TL

(14,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 880.00
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: netkalturkiye

1.016,40 TL

(16,94 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1016.40
Freshlife Hasta Bezi 60 Adet Large

Satıcı: MEDİCALBANK

1.032,00 TL

(17,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1032.00
2'li Freshlife Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30x2 (60 Adet)

Satıcı: PUREBABY

1.079,00 TL

(17,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 1089
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: mihramed

1.150,00 TL

(19,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 1150.00
Freshlife 2'li Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: umutmedikal

1.232,00 TL

(20,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 1232.00
FreshLife Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı L - Large - Büyük 60 Adet (2PK*30)

Satıcı: Mandaş Group

1.307,77 TL

(21,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 1307.77

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Fiyat Geçmişi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Ürün Ailesi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.