Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Freshlife Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: PureBaby

443,30 TL

(14,78 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 443.30
Freshlife Belbantlı Tekstil Yüzey Büyük Boy Large 30'Lu 8 Paket Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

3.147,90 TL

(13,12 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3147.90
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Large

Satıcı: Neomed Market

449,40 TL

(14,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 449.40
Fresh Life Hasta Bezi Large 30 Adet

Satıcı: Bebek ve Sağlık

451,80 TL

(15,06 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 451.80
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi L-Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

452,60 TL

(15,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 452.60
Freshlife Hasta Bezi Large/Büyük Boy 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

452,60 TL

(15,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 452.60
Freshlife 30 Adet Large Belbantlı Islaklık Göstergeli Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

452,60 TL

(15,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 452.60
Freshlife Belbantlı Hasta Bezi Large 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

457,00 TL

(15,23 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 457.00
Freshlife Hasta Alt Bezi Large 30 Lu.

Satıcı: Neomed Market

457,00 TL

(15,23 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 457.00
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Freshlıfe Belbantlı Large 30'Lu Paket

Satıcı: Neomed Market

457,00 TL

(15,23 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 457.00
Freshlife Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Neomed

470,80 TL

(15,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 470.80
Freshlife Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: Neomed

470,80 TL

(15,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 470.80
Freshlife Belbantlı Tekstil Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: Neomed

470,80 TL

(15,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 470.80
Freshlife Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: Neomed

470,80 TL

(15,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 470.80
Belbantlı Hasta Bezi Large 30 Adet

Satıcı: ECOTURCA AGRO

476,90 TL

(15,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 476.90
Freshlife Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: bebekvesaglik

487,37 TL

(16,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 487.37
Freshlife Belbantlı Tekstil Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: medikaltoptanciniz

488,40 TL

(16,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 488.40
Freshlife Belbantlı Large Büyük Boy Hasta Bezi 30 Adet 1x30 Paket L

Satıcı: NMGRUP

491,15 TL

(16,37 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 491.15
Freshlife Large Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: mxmedinex-ltd-sti

499,00 TL

(16,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 499.00
Freshlife Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: DORA İTRİYAT

504,00 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 504.00
Freshlife Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: MEDİCALBANK

516,00 TL

(17,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

21 516.00
Freshlife Yetişkin Hasta Bezi Freshlıfe Belbantlı Large 30'Lu Paket

Satıcı: MX Medinex

528,00 TL

(17,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

22 528.00
Freshlife Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: medikalecza

550,00 TL

(18,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 550.00
Freshlife Hasta Bezi Büyük Boy L 30'Lu

Satıcı: netkalturkiye

553,52 TL

(18,45 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 553.52

Satıcı: MX Medinex

555,84 TL

(18,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

25 555.84
Freshlife Hasta Bezi 30 Lu Large

Satıcı: Bizimecza

562,50 TL

(18,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 562.50
Freshlife Bel Bantlı Hasta Alt Bezi 30'Lu L Beden

Satıcı: Sağlık Store

575,90 TL

(19,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 575.90
Freshlife Large Beden Büyük Boy Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

659,88 TL

(22,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

28 659.88

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fresh Life Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.