Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyatları

Sleepy 4'lü Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x4 Adet (120 Adet)

Satıcı: Neomed Market

2.076,00 TL

(17,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2076.00
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi XL 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: Neomed

2.105,00 TL

(17,54 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2105.00
Sleepy Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

2.158,50 TL

(17,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2158.50
Sleepy 4'lü Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x4 Adet (120 Adet)

Satıcı: SLEEPY TR

2.424,00 TL

(20,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 2434
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi XL 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: Sleepy

2.568,00 TL

(21,40 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2568.00
Sleepy Yetişkin Bezi Bel Bantlı Xl - Extra Large - Ekstra Large 120 Adet (4Pk*30)

Satıcı: Mandaş Group

2.977,00 TL

(24,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2977.00
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı XL - Extra Large - Ekstra Large 120 Adet (4PK*30)

Satıcı: Mandaş Group

3.059,48 TL

(25,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 3059.48
4'Lü Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30X4 Adet (120 Adet)

Satıcı: Sleepy

3.211,00 TL

(26,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3211.00
Sleepy 4'lü Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x4 Adet (120 Adet)

Satıcı: Sleepy

3.211,00 TL

(26,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3211.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30X4 120 Adet

Satıcı: Sleepy

3.216,00 TL

(26,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3216.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30x4 120 Adet

Satıcı: Sleepy

3.383,00 TL

(28,19 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3383.00

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Fiyat Geçmişi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Ürün Ailesi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Temel Özellikleri

120-160 cm
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 120 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.