Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Fiyatları

Sleepy 2'li Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x2 (60 Adet)

Satıcı: Neomed Market

1.073,00 TL

(17,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1073.00
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi XL 2 x 30'Lu 60 Adet

Satıcı: Neomed

1.099,00 TL

(18,32 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1099.00
Sleepy Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 60 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.155,20 TL

(19,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1155.20
Sleepy 2'li Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x2 (60 Adet)

Satıcı: SLEEPY TR

1.252,00 TL

(20,87 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 1262
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi XL 2 x 30'Lu 60 Adet

Satıcı: Sleepy

1.328,00 TL

(22,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1328.00
Sleepy Sensitive Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 60 Adet 2x30 Paket XL

Satıcı: NMGRUP

1.348,05 TL

(22,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1348.05
Sleepy Yetişkin Bezi Bel Bantlı Xl - Extra Large - Ekstra Large 60 Adet (2Pk*30)

Satıcı: Mandaş Group

1.506,00 TL

(25,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1506.00
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı XL - Extra Large - Ekstra Large 60 Adet (2PK*30)

Satıcı: Mandaş Group

1.547,73 TL

(25,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1547.73
2'Li Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30X2 (60 Adet)

Satıcı: Sleepy

1.660,00 TL

(27,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1660.00
Sleepy 2'li Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30x2 (60 Adet)

Satıcı: Sleepy

1.660,00 TL

(27,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1660.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30X2 60 Adet

Satıcı: Sleepy

1.671,00 TL

(27,85 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1671.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30x2 60 Adet

Satıcı: Sleepy

1.780,00 TL

(29,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1780.00

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Fiyat Geçmişi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Ürün Ailesi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Temel Özellikleri

120-160 cm
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 60 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.