Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Neomed

595,00 TL

(19,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 595.00
Sleepy Yetişkin Hasta Bezi Xl 4 X 30'Lu 120 Adet

Satıcı: Neomed Market

2.158,50 TL

(17,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 2158.50
Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

600,00 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 600.00
Sleepy Yetişkin Ekstra Büyük Boy (Xl) Hasta Bezi 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

607,90 TL

(20,26 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 607.90
Sleepy Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

607,90 TL

(20,26 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 607.90
Sleepy Sensitive 6 Damla Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 30 Adet

Satıcı: Neomed

608,08 TL

(20,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 608.08
Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Sleepy

663,00 TL

(22,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 663.00
Sleepy Sensitive Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30 Adet 1x30 Paket XL

Satıcı: NMGRUP

752,40 TL

(25,08 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 752.40
Sleepy Yetişkin Bezi Bel Bantlı Xl - Extra Large - Ekstra Large 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

758,80 TL

(25,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 758.80
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

779,86 TL

(26,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 779.86
Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Sleepy

884,00 TL

(29,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 884.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30 Adet

Satıcı: Sleepy

884,00 TL

(29,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 884.00
Sleepy Xlarge Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet

Satıcı: Sleepy

884,00 TL

(29,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 884.00
Sleepy Sensitive Antibakteriyel Süper Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30 Adet

Satıcı: Sleepy

940,00 TL

(31,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 940.00
Sleepy Belbantlı Ekstra Büyük Boy Xl 30'Lu 2 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

1.155,20 TL

(38,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 1155.20

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

120-160 cm
Var

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Sleepy XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.