Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
6.429,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 6429.99 AMD Ryzen 7 5700 3.7 GHz AM4 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Ferih
6.451,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 6451.84 Amd Ryzen 7 5700 3.7 Ghz Am4 16 Mb Cache 65 W IslemciSatıcı: Ferih
6.550,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 6550.86 AMD Ryzen 7 5700 3.7GHz (Max. 4.6GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
6.681,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 6681.60 AMD Ryzen 7 5700 3.7GHz (Max. 4.6GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: Ferih
6.690,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 6690.24 AMD Ryzen 7 5700 3.7 GHz AM4 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: AptekTeknoloji
6.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 6729.00 AMD Ryzen 7 5700 4.60 Ghz 8 Çekirdek 16MB AM4 7nm İşlemci 6.708,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 6718 Amd Ryzen 7 5700 3.7GHz (Max. 4.6GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: Ferih
6.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
8 6998.00 AMD RYZEN 7 5700 20MB 8çekirdekli VGA YOK AM4 65w Kutulu+Fanlı 7.002,93 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 7012.93 AMD Ryzen 7 5700 3.7GHz (Max. 4.6GHz) 8 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM4 İşlemci 7.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 7099.00 AMD Ryzen™7 5700 Soket AM4 4.6 GHz 20MB 65W 7nm İşlemci 7.119,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 7119.03 Amd Ryzen 7 5700 3.7 Ghz 16Mb 65W Am4 Fanlı 7.096,44 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
12 7106.44 AMD Ryzen 7 5700 3,7 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: magicteknoloji
7.139,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
13 7139.99 AMD Ryzen 7 5700 4.60GHz 16MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
7.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 7249.99 AMD Ryzen 7 5700 3.7 GHz 8 Çekirdek 16 MB Önbellek Soket AM4 İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
7.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 7299.99 AMD Ryzen 7 5700 4.6GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek AM4 İşlemci 7.473,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 7473.91 AMD RYZEN 7 5700 3.7 GHz 65W AM4Satıcı: İntekzo
7.602,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
17 7602.61 AMD Ryzen 7 5700 4.60GHz 16MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.620,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
18 7620.00 AMD Ryzen 7 5700 3,7 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: İntekzo
8.087,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
19 8087.88 AMD Ryzen 7 5700 4.60GHz 16MB AM4 BOX İşlemci (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: Game Store
8.140,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
20 8140.18 Amd Ryzen 7 5700 3.7 Ghz 16mb 65w Am4 FanlıSatıcı: Hızlı stok
9.042,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
21 9042.00