Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
R7-5700 / 3.7 GHz / 4.6 GHz
5.939,52 TL
R7-5700X / 3.4 GHz / 4.6 GHz
8.095,72 TL
R7-5700G / 3.8 GHz / 4.6 GHz
10.087,70 TL
R7-5700GE / 3.2 GHz / 4.6 GHz
Fiyat bulunamadı
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER