- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
5.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 5879.00 AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz AM4 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: tekizmir | 2 yorum
5.882,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 5882.50 Amd Ryzen 7 5700G 3.8Ghz (Turbo 4.4Ghz) 8 Core 16 Threads 20Mb Cache 7Nm Am4 Islemci - FansizSatıcı: Teknobiyotik
6.015,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 6015.06 AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz AM4 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: magic
6.033,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 6033.68 AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz AM4 20 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
6.134,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 6134.66 AMD Ryzen 7 5700G 3.80GHz 16MB AM4 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Magic Teknoloji
6.236,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 6236.16 AMD Ryzen 5 5700G 3.8 GHz AM4 20 MB Cache 65 W İşlemci Fansız TraySatıcı: Teknobiyotik
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 6499.00 AMD Ryzen 7 5700G 3.80GHz 16MB AM4 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
6.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6599.99 Amd Ryzen 7 5700g 3.8ghz (turbo 4.4ghz) 8 Core 16 Threads 20mb Cache 7nm Am4 Işlemci - Tray SoğutucusuzSatıcı: magicteknoloji
6.669,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 6669.99 Amd Ryzen 7 5700g 3.8ghz (turbo 4.4ghz) 8 Core 16 Threads 20mb Cache 7nm Am4 Işlemci - Tray SoğutucusuzSatıcı: Teknobiyotik
6.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 6679.00 AMD Ryzen 7 5700G 3.80 GHz 8Çekirdek 16 MB AM4 Tray İşlemci (Grafik Kart Var - Fan Yok)Satıcı: Magic Teknoloji
6.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 6799.99 AMD Ryzen 7 5700G 3,8 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: Teknobiyotik
6.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 6989.00 Amd Ryzen 7 5700G 3.8Ghz (Turbo 4.4Ghz) 8 Core 16 Threads 20Mb Cache 7Nm Am4 Islemci - Kutulu FanliSatıcı: Teknobiyotik
7.331,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 7331.06 AMD Ryzen 7 5700G 3,8 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 238 yorum
7.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 7699.00 AMD Ryzen™7 5700G Soket AM4 3.8 GHz 20MB 65W 7nm İşlemci6 yorum
8.099,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 8099.72 Amd Ryzen 7 5700G 3.80GHz 8 Çekirdek 20MB Önbellek Soket AM4 İşlemci Kutulu BoxSatıcı: Arslan Bilgisayar
8.084,46 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 8094.46 AMD RYZEN 7 5700G 20MB 8çekirdekli O/B AMD R8 AM4 65w Kutulu+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
8.217,13 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 8227.13 AMD Ryzen 7 5700G 16 MB 3.8 GHz 8 Çekirdek AM4Pin Cache İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
8.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 8499.99 AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz 8 Çekirdek 20MB Cache AM4 Soket Radeon Graphics 7nm İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
10.314,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 10314.39