- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
12.859,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 12859.99 AMD Ryzen 9 7900 3.70 Ghz 12 Çekirdek 76MB AM5 5nm İşlemci (Tray) 12.753,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 12763 AMD Ryzen 9 7900 3.7 GHz AM5 64 MB Cache 65 W MPK İşlemciSatıcı: magic | 2 yorum
13.057,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 13057.89 AMD Ryzen 9 7900 3.7 GHz AM5 76 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: onlinealisverisyap
13.076,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 13076.52 AMD Ryzen 9 7900 3.70 Ghz 12 Çekirdek 76MB AM5 5nm İşlemci (MPK) 13.065,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13075 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 13.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 13199.00 AMD Ryzen 9 7900 3,7 GHz 64 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: magicteknoloji
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 13299.00 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 MPK İşlemci 13.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 13399.00 AMD RYZEN 9 7900 78MB 12çekirdekli VGA YOK AM5 170w Kutusuz+Fansız 13.476,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 13486 AMD RYZEN 9 7900 TepsiSatıcı: onlinealisverisyap
13.531,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 13531.14 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
13.728,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
11 13728.00 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: incehesap
13.772,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
12 13772.88 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 64MB AM5 MPK İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)( Türkiye Garantili) 13.749,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 13759 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 12 Çekirdek Tray İşlemciSatıcı: İntekzo
13.940,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 13940.96 AMD RYZEN 9 7900 3.70GHZ 64MB AM5 MPKSatıcı: İntekzo
14.026,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 14026.22 AMD Ryzen™ 7 7900 Masaüstü İşlemci (12 çekirdekli/24 dişli, 76 MB önbellek, maksimum 5,4 GHz'e kadar yükselme)Satıcı: Teknobiyotik
14.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
16 14219.00 Amd Ryzen 9 7900 3.70ghz 12 Çekirdek Tray IşlemciSatıcı: magicteknoloji
14.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
17 14299.99 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 64MB AM5 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
14.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
18 14299.99 Amd Ryzen 9 7900 3.70ghz 12 Çekirdek Tray IşlemciSatıcı: incehesap
14.485,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
19 14485.41 AMD Ryzen 9 7900 3.70 GHz 64 MB 12 Çekirdek AM5 MPK Grafik Kart ve Fanlı İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 14499.99 Amd Ryzen 9 7900 3.70GHZ 12 Çekirdek Tray IşlemciSatıcı: İntekzo
14.911,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
21 14911.39 AMD Ryzen 9 7900 3.70GHz 64MB AM5 MPK İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
14.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
22 14999.99 AMD Ryzen 9 7900 3.7 GHz 64 MB 12 Çekirdek AM5 Fansız Box İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
15.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 15499.99 Amd Ryzen 9 7900 3.7ghz 5.4ghz 76mb 12c/24t 65w Am5Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
15.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 15499.99 AMD Ryzen™9 7900 Soket AM5 3.7GHz 64MB 65W 5nm İşlemci2 yorum
15.682,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 15682.38 Amd Ryzen 9 7900 3.7ghz 5.4ghz 76mb 12c/24t 65w Am5Satıcı: onlinealisverisyap
15.715,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 15715.26 AMD RYZEN 9 7900 12 Core, 3,70-5.40GHz, 76Mb Cache, 170W, AMD Wraith Prism Fan, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOSatıcı: Ptd Bilişim
16.200,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
27 16200.23