- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 6 yorum
15.264,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 15264.41 Amd Ryzen 9 7900X3d Soket Am5 4.4Ghz 128Mb 120W 5Nm Tray Kutusuz-Fansiz İslemciSatıcı: TEBİLON
15.665,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 15665.54 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.4 GHz AM5 128 MB Cache 120 W İşlemci TraySatıcı: onlinealisverisyap | 6 yorum
16.078,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 16078.38 Amd Ryzen 9 7900X3D 4.4 Ghz 128 Mb Am5 120 W Tray İşlemciSatıcı: TEBİLON
16.220,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 16220.80 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40GHz 12 Çekirdek 128MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 16.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16299.00 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40GHz 12 Çekirdek 128MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
16.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 16320.00 AMD Ryzen 9 7900X3D (4.4GHz - 5.6GHz) 128MB AM5 120W Tray İşlemciSatıcı: GarajOnline
16.332,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 16332.04 AMD RYZEN 9 7900X3D 140MB 12çekirdekli VGA YOK AM5 120w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
16.327,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
8 16337 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40 Ghz 12 Çekirdek 128MB AM5 5nm İşlemci (Tray,Fansız) 16.403,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 16413 AMD Ryzen 9 7900X3D 4,4 GHz 128 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
10 16499.00 AMD RYZEN 9 7900X3D 140MB 12çekirdekli VGA YOK AM5 120w Kutusuz+FansızSatıcı: ZmTeknoloji
16.717,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
11 16727 AMD Ryzen 9 7900X3D Soket AM5 4.4 GHz 128 MB 120 W 5nm Tray Kutusuz-Fansız işlemciSatıcı: Tebilon
16.846,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 16846.62 Amd Ryzen 9 7900X3D 4.40GHz 12 Çekirdek 128MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: magicteknoloji
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 16999.99 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40 GHz 128 MB AM5 Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 16999.99 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40GHz 128MB AM5 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 16999.99 Amd Ryzen 9 7900X3D (4.4GHz - 5.6GHz) 128MB AM5 120W Tray İşlemciSatıcı: TEBİLON
17.031,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 17031.75 Amd Ryzen 9 7900X3d (4.4Ghz - 5.6Ghz) 128Mb Am5 120W Tray IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
17.384,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
17 17384.62 AMD Ryzen 9 7900X3D 4,4 GHz 128 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: TEBİLON
17.414,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
18 17414.48 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40 Ghz 12 Çekirdek 128MB AM5 5nm İşlemci 17.706,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
19 17716 AMD Ryzen 9 7900X3D 4.40GHz 12 Çekirdek 128MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 17999.00 AMD Ryzen™ 9 7900X3D Soket AM5 4.4GHz 128MB 120W 5nm İşlemci2 yorum
18.545,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 18545.38 AMD Ryzen 9 7900X3D 12 çekirdekli, 24 iş parçacıklı masaüstü işlemci, 5,6 GHz'e kadarSatıcı: APTEK_TEKNOLOJİ
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
22 18999.00 AMD RYZEN 9 7900X3D 140MB 12çekirdekli VGA YOK AM4 120w Kutulu+FansızSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
21.868,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 21868.00 AMD RYZEN 9 7900X3D 140MB 12çekirdekli VGA YOK AM4 120w Kutulu+FansızSatıcı: Game Store
22.900,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
24 22900.65 AMD RYZEN 9 7900X3D 140MB 12çekirdekli VGA YOK AM4 120w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
25.520,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 25520.50