- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 6 yorum
13.107,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 13107.36 AMD Ryzen 9 7900X 4.7 GHz AM5 76 MB Cache 170 W İşlemci TraySatıcı: MTBilisim | 6 yorum
13.235,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 13235.06 AMD Ryzen 9 7900X 4,7 GHz 64 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: MTBİLİSİM
13.279,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 13289 AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
13.584,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 13584.00 Amd Ryzen 9 7900x 4.7 Ghz Soket Am5 76mb Cache 170w Işlemci TraySatıcı: Mt Bilişim
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13999.00 AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemci 14.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 14049.00 AMD Ryzen 9 7900X 4.7 GHZ Soket AM5 76MB Cache 170W İşlemci TraySatıcı: MTBILISIM
14.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 14199.00 AMD Ryzen 9 7900X 5.60 GHz 12 Çekirdek 64MB AM5 5nm İşlemci (Tray) 14.204,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14214 Amd Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 Tray İşlemciSatıcı: magicteknoloji
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 14499.99 AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 64MB AM5 TRAY İşlemci (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
14.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 14499.99 AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 76MB Önbellek Soket AM5 İşlemciSatıcı: Teknobiyotik
14.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
11 14949.00 AMD Ryzen 9 7900X 4,7 GHz 64 MB Cache AM5 İşlemciSatıcı: TRGaming
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
12 14999.00 AMD Ryzen 9 7900X 4.7 GHz AM5 76 MB Cache 170 W İşlemci TraySatıcı: Teknobiyotik | 3 yorum
15.270,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 15270.24 AMD Ryzen 9 7900X 5.60 GHz 12 Çekirdek 64MB AM5 5nm İşlemci 15.378,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 15388 AMD Ryzen 9 7900X 4.70GHz 12 Çekirdek 76MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 15899.00 Amd Ryzen 9 7900X 4.7Ghz 76Mb 170W Am5 Box ( Fansız )Satıcı: Arslan Bilgisayar
16.105,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
16 16115 AMD Ryzen™9 7900X Soket AM5 4.7GHz 64MB 170W 5nm İşlemci1 yorum
16.194,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 16194.00 AMD RYZEN 9 7900X 12 Core, 4,70-5.60GHz, 76Mb Cache, 170W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
16.606,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 16606.37 Amd Ryzen 9 7900X 100-100000589Wof (4.7Ghz - 5.6Ghz) 76Mb Am5 170W Kutulu IslemciSatıcı: Garaj Onlıne
16.956,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
19 16956.30 AMD Ryzen 9 7900X (12 Çekirdek) 4.7GHz ~ 5.6GHz 64mb AM5 İşlemci Box (Fansız)Satıcı: Lowell Teknoloji
17.210,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
20 17210.46 AMD RYZEN 9 7900X 12 Core, 4,70-5.60GHz, 76Mb Cache, 170W, AM5 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: corebilgisayar
17.374,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
21 17384 AMD Ryzen 9 7900X 4.7 GHz 64 MB Önbellek 12 Çekirdek AM5 İşlemci̇Satıcı: Magic Teknoloji
17.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 17499.99 Amd Ryzen 9 7900X Soket AM5 4.7GHz 64MB Cache İşlemci Fansız KutuluSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
17.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 17499.99 Amd Ryzen 9 7900X (12 Çekirdek) 4.7Ghz 5.6Ghz 64Mb Am5 Işlemci Box (Fansız) SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
18.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 18179.00 AMD Ryzen 9 7900X 5.6GHz 12 Çekirdek 64MB Önbellek Soket AM5 İşlemci 18.467,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 18467.22 Amd Ryzen 9 7900x 4.7/5.0ghz 76mb 170w (WOLF) Am5 IşlemciSatıcı: Lowell Teknoloji
18.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 18549.00 Amd Ryzen 9 7900X Soket AM5 4.7GHz 64MB Cache İşlemci Fansız KutuluSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
18.804,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
27 18804.72 Amd Ryzen 9 7900X Soket AM5 4.7GHz 64MB Cache İşlemci Fansız KutuluSatıcı: SMALLMAN
20.564,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
28 20564.30 Amd Ryzen 9 7900X Soket AM5 4.7GHz 64MB Cache İşlemci Fansız KutuluSatıcı: onlinealisverisyap
21.958,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
29 21958.18 AMD Ryzen 9 7900X Soket Am5 4.7Ghz 64Mb Cache İşlemci Fansız KutuluSatıcı: pazareyle
22.639,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
30 22639.05 Amd Ryzen 9 7900X (12 Çekirdek) 4.7Ghz 5.6Ghz 64Mb Am5 Işlemci Box (Fansız) SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
31.503,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
31 31503.29