- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 16 yorum
11.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 11199.99 Intel Core i7-12700K 3.60GHz (Max 5.40GHz) 12 Çekirdek 25MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 11.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 11049.00 Intel İ7-12700K 2.7 Ghz 5.0 Ghz 25Mb Lga1700p Tray 11.076,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 11076.83 Intel Core i7-12700K 3.6 GHz LGA1700 25 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: teknostok | 19 yorum
11.227,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 11227.29 Intel Core i7-12700K 3.6 GHz LGA1700 25 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: ebz
11.256,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 11256.90 Intel Core i7-12700K 3.60GHz 12 Çekirdek 25MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 11.327,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 11327.40 Intel Alder Lake Core I7 12700k 3.6ghz 1700p 25mb Box (FANSIZ) (125W) 12.nesil Kutulu Box IşlemciSatıcı: magicteknoloji
11.349,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 11349.99 INTEL CORE İ7-12700K 3.60Ghz 25MB 12.Nesil 1700p BOX (FANSIZ)Satıcı: Magic Teknoloji
11.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 11520.00 INTEL CORE İ7-12700K 3.6Ghz 25MB 1700p 12.NESIL TRAYSatıcı: İntekzo
11.622,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 11622.98 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) Uhd770Satıcı: Hema Bilişim
11.663,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 11663.62 INTEL CORE İ7-12700K 3.60Ghz 25MB 12.Nesil 1700p BOX (FANSIZ)Satıcı: incehesap
11.819,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 11819.90 Intel Core i7 12700K 3,6 GHz 25 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 69 yorum
11.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 11999.99 Intel i7-12700K 2.7 GHz 5.0 GHz 25MB LGA1700P TraySatıcı: Garaj Online Elektronik
12.043,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 12043.50 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) Uhd770Satıcı: Arslan Bilgisayar
12.009,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
14 12019 Intel Core i7 12700K 3,6 GHz 25 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK
12.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
15 12099.00 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) 12.Nesil Kutulu Box İşmeciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
12.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 12299.99 INTEL CORE i7 12700K 25MB 8çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 125w Kutulu+Fansız 12.456,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
17 12466 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) 12.Nesil Kutulu Box İşmeciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.046,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 13046.43 INTEL i7-12700K 12 Core, 3.60Ghz, 25Mb,190W, LGA1700, 12.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
13.533,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 13533.29 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) 12.Nesil Kutulu Box İşmeciSatıcı: onlinealisverisyap
15.201,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 15201.96 Intel Alder Lake Core I7 12700K 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (Fansız) (125W) 12.Nesil Kutulu Box İşmeciSatıcı: TEKNOMEDA
17.782,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 17782.27