Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dahili Grafik İşlemci: Yok / 2.1 GHz
10.899,00 TL
Dahili Grafik İşlemci: Yok / 3.6 GHz
12.999,00 TL
Dahili Grafik İşlemci: Var / 2.1 GHz
16.724,00 TL
Dahili Grafik İşlemci: Var / 3.6 GHz
16.991,24 TL
Dahili Grafik İşlemci: Var / 1.4 GHz
Fiyat bulunamadı
TEMEL BİLGİLER
PERFORMANS
TEKNİK BİLGİLER