Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
25 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.39 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.7 kW
Klima Teknolojisi:

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar70F18C1Db/Sk Windfree Premium 18000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

50.928,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 50928.23
Samsung AR70F18C1DB/SK 17061 Btu WindFree Premium Black Split Duvar Tipi Klima

Satıcı: Smartevim

52.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 52099.00
Samsung AR70F18C1DB/SK Windfree Premium 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Smartevim | 30 yorum

52.173,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 52173.00
Samsung AR70F18C1DB/SK 17061 Btu WindFree Premium Black Split Duvar Tipi Klima

Satıcı: fixkirmizibeyaz

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 52199.00
Samsung AR70F18C1DB/SK Windfree Premium 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: tarikgsm | 30 yorum

52.310,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 52310.64
Samsung Ar70F18C1Db/Sk Windfree Premium Black 18000Btu Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: marketkolik

52.776,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 52776.11
Samsung AR70F18C1DB/SK WindFree Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Smartevim

55.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 55099.05
Samsung AR70F18C1DB/SK WindFree Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ElectroBeyazShop

58.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 58699.00
Samsung Ar70f18c1db 18.000 Btu/Hwindfree™ Premium Black – Yapay Zekâ Destekli Split Klima

Satıcı: KLİMAREYONU

72.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 72000.00

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
25 dB
1.39 kW
1.7 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 17.061 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.39 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7
• EER 3.6

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 20.473 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.7 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 3.8
• COP 3.53

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 25 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 41 dB
• İç Ünite Ses Gücü 58 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 1055 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 215 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 51 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 65 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 36.8 kg
• Dış Ünite Genişlik 880 mm
• Dış Ünite Yükseklik 638 mm
• Dış Ünite Derinlik 310 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung Windfree Premium Black 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.