Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
26 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.96 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
2.35 kW
Klima Teknolojisi:

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyatları

Samsung Ar70F24C1Db/Sk Windfree Premium 24000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Electro Beyaz Shop

67.715,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 67715.01
Samsung AR70F24C1DB/SK 22179 Btu WindFree Premium Black Split Duvar Tipi Klima

Satıcı: electrobeyazshop

68.067,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 68067.09
Samsung AR70F24C1DB/SK 22179 Btu WindFree Premium Black Split Duvar Tipi Klima

Satıcı: TEKNOSPORT

68.249,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 68249.09
Samsung AR70F24C1DB/SK Windfree Premium 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hızlı Soğutma

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 27 yorum

70.307,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 70307.07
Samsung AR70F24C1DB/SK Windfree Premium 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hızlı Soğutma

Satıcı: BakserLTD | 27 yorum

70.679,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 70679.07
Samsung Ar70f24c1db/Sk Windfree Premium 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

71.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 71100.00
Samsung WindFree Premium Black AR70F24C1DB/SK A++ 24000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 71999.00
Samsung Ar70F24C1Db/Sk Windfree Premium 24000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: BAKSERLTD

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 73999.00
Samsung AR70F24C1DB/SK WindFree Premium 24000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Mobimbo

118.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 118749.05

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
26 dB
1.96 kW
2.35 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 22.179 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.96 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7
• EER 3.32

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 25.250 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 2.35 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.3
• COP 3.15

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 26 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 45 dB
• İç Ünite Ses Gücü 62 dB
• İç Ünite Ağırlığı 11.5 kg
• Genişlik 1055 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 215 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 54 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 68 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 38.6 kg
• Dış Ünite Genişlik 880 mm
• Dış Ünite Yükseklik 638 mm
• Dış Ünite Derinlik 310 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bülent Profil Resmi

1 yorum

Bülent Fiyat güncel değil
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Mecit_bilge Profil Resmi

3 yorum

Mecit_bilge Reklamlarda sessiz ve konforlu olduğunu idda edip beni yanıltarak aldirdiklari windefree klima yüzünden cok mağdur oldum. Geceleri belli aralıklarla traktör gibi sesli ve titreşimli çalışmaya başlayan Samsung windfree klima yüzünden komşularla her gün sorun yaşıyorum. Yaşadığım sorunla alakası olmayan bir konu yüzünden mağduriyetimi gidermeyi reddettiler. Verdiğim onca para boşa gitti. Ben çok pişmanım. Keşke 18 yıl önce aldığım klimayı kullanmaya devam etseydim. Zira onca yil geçmesine ragmen bundan daha sessiz ve konforlu çalışmaya devam ediyordu. Samsung'tan klima almadan önce şikayet sitelerinden ürünle ilgili sikayetleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Ürünün arızalı olması bir yana servis kalitesi de çok kötüydü. Servis bağlantıyı yaptıktan sonra gazı bırakmadan önce vakum mutoruyla vakum yapması gerekirken vakum motorunu bile yaninda getirmeyip arabada bırakmıştı. Benim talebimden sonra gidip aractan vakum pompasını getirdiler. Ben talep etmesem muhtemelen vakum bile yapmadan ürünü çalıştıracaktılar. Vakum yapılmaması klimanın içindeki gazın oksijenle etkileşime girip zaman içinde bozulmasına ve dolayısıyla klimanın performansının düşmesine sebep olacaktı. Böyle ciddi bir konuda bile ozensiz davrandılar. Ayrıca kutudan çıkan, kurulum yapılırken kullanmaları gereken bazı malzemeleri kullanmayıp giderken yanında götürmeleri de tam bir rezalet.. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.