Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.77 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.85 kW
Klima Teknolojisi:

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyatları

Samsung Windfree Premium Black Ar70f09c1db/Sk A++ 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: hepsiphone

34.498,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 34498.80
Samsung AR70F09C1DB/SK Windfree Premium Black 9000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: tarikgsm | 11 yorum

35.153,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 35153.07
Samsung Ar70F09C1Db/Sk Windfree Premium Black 9000 Btu A++ İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gizerler

35.348,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 35348.99
Samsung Ar70F09C1Db/Sk Windfree Premium Black A++ 9000 Btu Duvar Tipi Split Klima

Satıcı: marketkolik

36.756,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 36756.11
Samsung WindFree Premium Black AR70F09C1DB/SK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Marketkolik

37.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 37749.00
Samsung WindFree Premium Black AR70F09C1DB/SK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Serinal Palladium

42.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 42749.05
Samsung WindFree Premium Black AR70F09C1DB/SK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima - SİYAH

Satıcı: SerinAL

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 44999.00
Samsung Bespoke AI WindFree Premium Black Duvar Tipi Split Klima AI WindFree 9.000 BTU 53.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 53409.00
Samsung Ar70f09c1db 9.000 Btu/Hwindfree™ Premium Black – Yapay Zekâ Destekli Split Klima

Satıcı: KLİMAREYONU

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 54000.00
Samsung AR70F09C1DB/SK Windfree Premium Black 9000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Mobimbo

56.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 56049.05

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima Ürün Ailesi

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
19 dB
0.77 kW
0.85 kW
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 8.530 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.77 kW
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.7
• EER 3.25

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 10.919 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.85 kW
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.2
• COP 3.76

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 37 dB
• İç Ünite Ses Gücü 54 dB
• İç Ünite Ağırlığı 8.7 kg
• Genişlik 820 mm
• Yükseklik 299 mm
• Derinlik 215 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 45 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 63 dB
• Dış Ünite Ağırlığı 22.6 kg
• Dış Ünite Genişlik 710 mm
• Dış Ünite Yükseklik 540 mm
• Dış Ünite Derinlik 220 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/24°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

Samsung Windfree Premium Black 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.